Mantar Bariyer - Yak Güvenlik Geçiş Kontrol, Bariyer Sistemleri, Ankara, Ostim

Mantar Bariyer

Mantar Bariyer

Mantar Bariyer; dış ortamda olumsuz hava koşullarından en az etkilenen bariyer sistemidir. Yüksek güvenlik gerektiren kamu kurumları, konsolosluk, elçilik, havalimanları, emniyet birimleri gibi yerlerde sıkça tercih edilir.

Dayanıklı gövdeleri ile kalınlıkları 8 mm’den 30 mm’ye ve yükseklikleri 50 cm’den 120 cm’ye kadar değişebilen mantar bariyerlerin dış yüzeyi 304 paslanmaz çelikle kaplıdır. Bu sayede dışardan gelebilecek araçlı suikast eylemlerini engelleyebilmektedir.

Mantar Bariyerler; kumanda, buton, yüz tanıma, plaka tanıma sistemi, hgs ve ogs gibi otomasyon sistemleriyle birlikte çalışabilmektedir. Tekli, 2, 3, 4, 5 ve 6’lı gruplar halinde çalışabilirler.

Hidrolik Mantar Bariyerin çalışma prensibi ise trifaze bir motor ile hidrolik pompanın pistonlara yağ basıncı etkisiyle gerçekleşir. Tetik alan sistem aşağı inerek aracın güvenli şekilde geçişini sağlamaktadır. Belirlenen süre sonrasında fotoselde veya loop dedektöründe engel yoksa bariyer güvenli şekilde yukarı kalkar.

Bariyer sisteminin düzgün çalışabilmesi için montaj büyük önem taşımaktadır. Gerek referans gerekse tecrübe konusunda güçlü olan firmamız; üretim, montaj ve kurulum, bakım ve onarım gibi konularda uygun fiyata kaliteli hizmet vermektedir.

Detaylı bilgi almak ve teklif istemek için bizi arayabilirsiniz.

Ürünlerimiz

İletişim

  • Adres: Melih Gökçek Bulvarı, Eminel İş Merkezi No:18/101 Yenimahalle-ANKARA
  • Telefon: 0 (312) 911 11 84
  • Fax: 0 (312) 911 11 85
  • E-Posta: info@yakguvenlik.com