Road Blocker - Yak Güvenlik Geçiş Kontrol, Bariyer Sistemleri, Ankara, Ostim

Road Blocker

Road Blocker

Road Blocker; yüksek güvenlik gerektiren yerlerde geçiş kontrolünü sağlamak amacıyla tasarlanan bir hidrolik bariyer modelidir. Blok Bariyer Sistemi, dışarıdan gelebilecek terör eylemi veya suikast amacıyla içeri girmeye amaçlayan aracın geçişini engeller.

Anti-Terör özelliği sayesinde çok hızlı kalkabilen Rampa Bariyer özellikle; sınır güvenliği, emniyet müdürlükleri, askeri üsler gibi emniyet birimlerinde ve kamu binalarında tercih edilir. Diğer bariyer sistemleri ile birlikte çalıştığında etkisi daha da artacağı için tehlikeli yaya veya araçlı saldırılara karşı üst düzey güvenlik sağlamış olur.

Road Blocker montaj ve kurulumu için tecrübeli ve güvenilir bir firma seçilmesi gerekir. Montajı yapan firmanın, bariyer için gerekli teknik bilgileri verdikten sonra sistemi çalışır halde teslim etmesi uygundur. Ayrıca Road Blocker sisteminin düzgün çalışabilmesi için periyodik bakımlarının düzenli şekilde yapılması gerekir.

Road Blocker konusunda Ankara’da bulunan firmamız güçlü referans ve uzun yılların tecrübesi sayesinde bugüne kadar aldığı tüm projeleri %100 müşteri ve kurum memnuniyeti amacını koruyarak hızla ilerlemektedir. Hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşlarda tamamladığımız projeleri, referanslar sayfamızdan inceleyerek bariyer sistemi hizmetinde gerekli tüm tecrübe ve altyapıya sahip olduğumuzu görebilirsiniz.

Road Blocker sistemi hizmetinde Yak Güvenlik firması olarak uygun fiyata kaliteli ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Blok Bariyerde; montaj, kurulum, model gibi fiyatı etkileyen birçok unsur vardır. Kesin ve net fiyat için firmamızla iletişime geçerek gerekli tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Ürünlerimiz

İletişim

  • Adres: Melih Gökçek Bulvarı, Eminel İş Merkezi No:18/101 Yenimahalle-ANKARA
  • Telefon: 0 (312) 911 11 84
  • Fax: 0 (312) 911 11 85
  • E-Posta: info@yakguvenlik.com