Zincir Bariyer - Yak Güvenlik Geçiş Kontrol, Bariyer Sistemleri, Ankara, Ostim

Zincir Bariyer

Zincir Bariyer

Zincir Bariyer; motor sisteminin zincir veya çelik halatı yerden ortalama 80 cm yukarısına kaldırarak ve indirerek geçiş kontrolünü sağlayan otomatik bariyer modelidir.

Bina ve apartman otoparklarında yan yana park edilen yerlerde tercih edilen Otomatik Zincir Bariyer sistemi, 20- 25 metreye kadar olan mesafeleri kontrol altına alabilir. Diğer bariyer sistemlerinden hiçbiri bu uzunluktaki mesafeyi tek bir bariyer ile kontrol altına alamaz.

Otoparklarda kullanılan Zincir Bariyer Sisteminin avantajlarından birisi de kapladığı alan ve kullanım kolaylığıdır. Diğer Bariyer Sistemlerine göre kontrol mekanizmasının bulunduğu ana gövde ile zincirin kapladığı alan en az seviyedir. Bu sayede küçük ve dar olan otoparklarda bile kullanıma uygundur.

Zincir Bariyer Sistemi; bariyer kumandası, buton, hızlı geçiş sistemi, otomatik geçiş sistemi ve diğer geçiş kontrol sistemleriyle uyumlu şekilde çalışır. Böylece sistemi kullanan kişilere en kolay kullanım deneyimini yaşatır.

Ankara’da bulunan firmamız uzun yıllardır Zincir Bariyer Sistemi hizmeti vermektedir. Uygun fiyata kaliteli ve garantili hizmet veren firmamızdan ürün hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Ürünlerimiz

İletişim

  • Adres: Melih Gökçek Bulvarı, Eminel İş Merkezi No:18/101 Yenimahalle-ANKARA
  • Telefon: 0 (312) 911 11 84
  • Fax: 0 (312) 911 11 85
  • E-Posta: info@yakguvenlik.com