Lastik Patlatan Yol Kapanı - Yak Güvenlik Geçiş Kontrol, Bariyer Sistemleri, Ankara, Ostim

Lastik Patlatan Yol Kapanı

Lastik Patlatan Yol Kapanı

Lastik patlatan yol kapanı; üzerinden geçen araçların tekerleklerini patlatmak için kullanılan bir üründür. Kullanım amacı göre birkaç çeşit modeli bulunan bir sistemdir.

Sabit yol kapanları, bulundukları yerlere montajlanan ve sadece belli yöne geçişi izin veren yol kapanlarıdır. Üzerinden araç geçerken mekanik tasarımda bulunan tırnaklar aşağı doğru inerek güvenli geçişi sağlamış olur.

Seyyar Yol Kapanları ise genellikle emniyet birimlerinin tercih ettiği bir kapan modelidir. Üzerinde bulunan çiviler sayesinde üzerinden geçen araçların tekerleklerini patlatarak aracın kaçmasını engellemiş olur.

Yak Güvenlik olarak özel üretim modeli olan Lastik Patlatan Yol Kapanı ise küçük araçların yanı sıra kamyon ve tır gibi büyük tonajlı araçlarında tekerleklerini hızlı ve güvenli şekilde patlatabilir. Tekrar tekrar kullanılabilen yol kapanı modelimiz kullanıldıktan sonra herhangi bir bakım gerektirmez.

ST37 çelikten imal edilen ürünümüz kalınlığı 10 mm ve yüksekliği 7-10 cm arasındadır. Özel taşıma kutusu ile birlikte ağırlığı ise 50 kg’dır. İki kişinin taşıyacağı şekilde üretilen kutu çarpma ve darbelere karşı dayanıklıdır. Yol Kapanı kolaylıkla tek bir kişi tarafından hem serilebilir hem de toplanabilir.

Ankara’da bulunan firmamızdan ürün hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir.

Ürünlerimiz

İletişim

  • Adres: Melih Gökçek Bulvarı, Eminel İş Merkezi No:18/101 Yenimahalle-ANKARA
  • Telefon: 0 (312) 911 11 84
  • Fax: 0 (312) 911 11 85
  • E-Posta: info@yakguvenlik.com